• +90 212 417 87 05 - +90 0544 376 2003
  • kombiservisistanbul@gmail.com

HAKKIMIZDA

Uzman Kombi Servisiniz

Kombiler, sayesinde yeri geldiğinde ısınmakta yeri geldiğinde ise evlerimizde, iş yerlerimizde vs. sıcak su imkanından faydalanmaktayız. Kombiler, bu olanaklarını sunarken bütün parçalarının kusursuz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Ancak kimi durumlarda bu pek mümkün olmamaktadır. İşte böyle durumlarda kombi servisi hizmeti olarak firmamız devreye girmektedir. İstanbul’da uzun yıllardan beri çalışmalarımızı sürdürmekte olduğumuz için bu ilde yer alan binlerce kombiyi tamir ettiğimizi söyleyebiliriz.

İlk olarak kombinizle alakalı olarak bir şikayetiniz varsa bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilmektesiniz. Tamir merkezimizdeki arkadaşlarımız hasar tespiti yapmak için hemen ilgili çalışma arkadaşlarımızı kombinin bulunduğu yere yönlendirecektir. Ardından kombideki sorunlar kısa bir zamanda belirlenmektedir. Buna göre de kombinin bulunduğu yerde mi yoksa tamir merkezimizde mi tamir edileceğine karar verilmektedir. Sonrasında size bilgilendirmeler yapılmakta ve tamir ücreti konusunda anlaşılmaktadır. Tamir ücretlerimizin uzman kombi servisiolarak oldukça uygun seviyelerde olduğunu belirtmek istiyoruz. Bizim için her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ön plandadır. Bu nedenle sunmuş olduğumuz kaliteli tamir hizmeti karşılığında sizlerden cüzi rakamlar talep ettiğimizi bilmelisiniz.

Kombilerdeki sorunlara değinecek olursak aslında bu anlamda sorunların belli başlı olduğunu söyleyebiliriz. Genelde kombinin su, hava ve basınç değerlerinde zamanla meydana gelen bozulmalar kombinin tam manasıyla çalışamamasına neden olmaktadır. Bir de kombiden peteklere ısı taşıyan boru veya kombi parçalarının da zamanla aşınabildiğini görmekteyiz. Bunların hepsi tamir firmamız tarafından hızlı bir biçimde halledilmektedir. Biz bunları inceledikten sonra en kaliteli tamir ekipmanlarını kullanarak işlemlerimizi tamamlamaktayız. Kombilerinizdeki sorunun ciddiyetine göre tamir süremiz değişebilmektedir. Ancak soğuk kış günlerinde daha fazla kombisiz kalmamanız adına firmamızın tamir süresini anlayışla karşılayacağınıza inanmaktayız.

Birçok kombi markasının yetkili servisi olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Başta Demirdöküm, Baymak, Vaillant olmak üzere diğer kombi markalarının hepsine tamir hizmeti sağlamaktayız. İstanbul gibi oldukça kalabalık olan bir şehirde bütün ilçelere hizmet götürdüğümüzü de bilmelisiniz. Bu nedenle firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çünkü biz tamir hizmeti sunarken kombilerinize titizlikle müdahale etmekteyiz.

Tamir merkezimize gelerek de sorununuzdan bahsedebilirsiniz. Ancak sorunun yerinde incelenmesi zamandan tasarrufu sağlayacaktır. Çünkü tamir işlemine başlanması için ilk olarak kombideki sorunun ne olduğuna bakılması gerekmektedir. Bunun sonrasında kombiye tamir için gerekli işlem tarafımızdan uygulanmaktadır. Bu nedenle kombi servisi hizmetimizden yararlanmak için bizi evinize/iş yerinize en kısa zamanda davet etmelisiniz

Firmamızın uzman kombi servisi hizmetinden daha önce yararlanmış olan kişilerin yorumlarını da web sitemizden inceleyebilirsiniz. Buna göre firmamızın ne kadar güvenilir ve alanında uzman olduğunu da görmüş olacaksınız. İstanbul içindeki her bölgeye tamir hizmeti götürdüğümüzü bilmelisiniz. O nedenle İstanbul’un neresinde olursanız olun bir telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kombilerinizdeki sorunları etkili bir biçimde çözecek ve buna göre de kombinizin ısıtmaya kaldığı yerden devam etmesini sağlayacağız. O yüzden her türlü kombi sorununa çözüm adresiniz tamir firmamız olmalıdır.

Hemen Arayın