• +90 212 417 87 05 - +90 0544 376 2003
  • kombiservisistanbul@gmail.com

Esenler Ferroli Kombi Servisi

Esenler Ferroli Kombi Servisi 

En çok ihtiyacınız olduğu anda kombinizde çeşitli arızaları yaşıyorsanız ve ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, bu konuda işin uzmanlarına başvurmanız çok daha sağlıklı olacaktır. Esenler Ferroli Kombi Servisi ile rahat günler yaşamak isteyen müşterilerimizin güvenini asla boşa çıkarmıyoruz. Kombinizde hiç çalışmaması, ısıtmaması, radyatör problemleri veya su akıtma gibi pek çok durumu yaşıyorsanız, dilinden anlayacak olan elemanlarımızı aramanız halinde hemen müdahale edileceğini görebilirsiniz. Oldukça kısa bir zaman diliminde geri dönüş yaparak 7/24 sizlere hizmet etmeyi kendisine görev edinen elemanlarımız sayesinde konforu yaşayabileceksiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetin adresi

Esenler Ferroli Kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret göstermekteyiz. Ne kadar başarılı olduğumuzun kanıtı olan, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerdir. Sizler de bu değerli müşterilerimiz arasında yerinizi almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Böylece kaliteli hizmetlerimizle tanışabilir ve Esenler başta olmak üzere İstanbul ve çevresindeki tüm adreslerden talepte bulunabilirsiniz.

Garantili Yedek Parça Değişimi

Yaşanan sorunların giderilmesinde önemli aşamalardan birisi olan yedek parça değişimine lüzum görülmesi halinde garantili olarak temin ettiğimizi bilmenizi isteriz. Ferroli kombilerinizin edek parçalarını orjinal olarak sizlere ulaştırmakta olup, 1 yıl garanti vermekteyiz. Bu konuda uzmanlıkla hareket eden ve size en iyi hizmeti vermek üzere adım atan elemanlarımız sayesinde sizler de cihazlarınızı sorunsuz bir biçimde kullanabileceksiniz. Bunun dışında özellikle kış aylarında tekleme yapmasını istemediğiniz kombilerinizin yarı yolda bırakmaması için bakımlarını da düzenli olarak yapmaktayız. Daha fazla ısıdan faydalanıp, daha az fatura ödemek isteyenlerin adresi olan Esenler Ferroli Kombi servisi olarak sizleri kalite ile buluşturmaya devam ediyoruz. Çağrı merkezlerimize hemen ulaşarak elemanlarımızla hiç vakit kaybetmeden tanışabilirsiniz. Bu sayede kombilerinizi gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizi görmüş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın